Gaming Evolution
Dobrodosli!
Gaming Evolution
Dobrodosli!
Gaming Evolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskutujte...obavestavjte i razmenjujte.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nitendo Wii

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 26
Lokacija : Srbija,beograd

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimeSre Jul 07, 2010 10:22 am

Nitendo wii svi znamo i skoro svi imamo.Sa dva daljenska koja prate svaki vas pokret wii je postao jedna dobra konzola, ne najbolja ali zanjimljiva.Grafika nije kao u xbox-u ali je ipak uredu.Wii sports je jedna zanjimljiva igra s kojom bi ste mogli da pocnete da igrate wii.Naravno tu su cod3,scarface i godfather i mnoge druge igre koje mozete da igrate na wii-u.UZ wii mozete i da se dosta oznojite ako igrate prave igre.Tako da je zagarantovana zabava.Malo je teze igreti pucacine ali to se nauci.Zato pozurite i kupite nitendo wii.

Nitendo Wii Nintendo_wii
Nitendo Wii Nintendo-wii-remote-jacket
Nitendo Wii Nintendo%20controller

Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimeČet Jul 08, 2010 1:20 am

Ima toliko grešaka i netačnih stvari:
1) Kad kupiš Wii dobijaš samo jedan daljinski i možeš da ih imaš 4 kao i četiri Nunchuck-a.
2) Nekom je najbolja, a nekom ne.
3) Grafika u xbox-u je takođe slabija (bolje da si spomenuo PS3)
4) Ne bi mogli da počnu sa Sportom jer to kupuješ samo ako hoćeš.
5) Bolje da si spomenuo igrice gde se više koristi moć Wii-a: Star Wars, Red Steel...
6) Sve igre su prave - nema lažnih.
7) Nije teže ako dobro koristiš Wii. U pitanju je samo smirenost dok daljinski držiš uperen u senzor.

Ovo molimte ostavi ja sam ispavio samo da se vide greške!
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 26
Lokacija : Srbija,beograd

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimeČet Jul 08, 2010 2:40 am

Za daljenske dobro ali xbox ima jacu grafiku i mogli bi da pocnu sa wii sports jer bi to bilo dobro da se naviknu pa onda da predju na drugo.A za pucacine jesu teze ali se to vremenom skapira.Neke stvari si i sam rekao kad ti je bio rodjis tako da nemoj da se pravis pametan.
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimeČet Jul 08, 2010 2:58 am

Evolutioner ::
Za daljenske dobro ali xbox ima jacu grafiku i mogli bi da pocnu sa wii sports jer bi to bilo dobro da se naviknu pa onda da predju na drugo.A za pucacine jesu teze ali se to vremenom skapira.Neke stvari si i sam rekao kad ti je bio rodjis tako da nemoj da se pravis pametan.

1) Ja ti idalje kažem da je trebalo da staviš PS3 umesto xbox.
2) Postoje druge igrice jer sam ja počeo sa CoD3 i Star Wars.
3) Kada mi je bio rođendan od vas niko nije ni igrao Wii, a da je stanislav tu on bi verovatno skapirao jer on ima Wii ili Marko Laza
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 26
Lokacija : Srbija,beograd

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimeČet Jul 08, 2010 3:04 am

Niko nije igrao wii!? A kad smo igrali box pa tenis pa baseball.Ne lazi bre.I znam da ps3 ima bolju grafiku ali ako xbox ima bolju mogu i njega da stavim.
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimeČet Jul 08, 2010 3:21 am

Evolutioner ::
Niko nije igrao wii!? A kad smo igrali box pa tenis pa baseball.Ne lazi bre.I znam da ps3 ima bolju grafiku ali ako xbox ima bolju mogu i njega da stavim.


Joj bre, ja kažem da ranije niko od vas nije igrao Wii dok niste kod mene igrali.
Da, ali tako mogao si da staviš ima slabiju grafiku od nvidia 1000...
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 26
Lokacija : Srbija,beograd

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimeČet Jul 08, 2010 8:21 am

1.Pa nisi se bas tako izrazio.
2.Pa mogao sam.
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimeČet Jul 08, 2010 9:03 am

Evolutioner ::
1.Pa nisi se bas tako izrazio.
2.Pa mogao sam.

1) Jesam kada sam rekao da bi se stanislav i laza bolje snašli.
2) Vidiš da sam upravu!
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 26
Lokacija : Srbija,beograd

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimePet Jul 09, 2010 3:33 am

Ja sam za xbox rekao jos odkad da sam mogao bilo koju konzolu koja ima bolju grafiku od wii-a da stavim bez obzira koliko je grafika bolja a za ovo oko laze i stadima te nisam bas najbolje razumeo.
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitimePet Jul 09, 2010 6:29 am

Evolutioner ::
Ja sam za xbox rekao jos odkad da sam mogao bilo koju konzolu koja ima bolju grafiku od wii-a da stavim bez obzira koliko je grafika bolja a za ovo oko laze i stadima te nisam bas najbolje razumeo.

1) Rekao si u svom predhodnom postu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nitendo Wii Empty
PočaljiNaslov: Re: Nitendo Wii   Nitendo Wii I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nitendo Wii
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Gaming Evolution :: Platforme :: Nintendo-
Skoči na: