Gaming Evolution
Dobrodosli!
Gaming Evolution
Dobrodosli!
Gaming Evolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskutujte...obavestavjte i razmenjujte.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Fallout 3

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeČet Jun 10, 2010 9:11 am

Najbolji Fallout iz od svih 3. Kreator: Bethesda Game Studios Bethesda a izdavači: Softworks i ZeniMax Media. Fallout 1 i 2 su strategije (misli kao strategije" i dosta su starije. Fallout 3 je mnogo zanimljiviji od predhodnih (barem mi se tako čini). Grafika je mnogo bolja i pomalo podseća na BioShock. Mnogo je zanimljiva priča je u početku (nekih 7 minuta) provedete kao novorođenče. Tu birate pol, ime i vaš lik kad porastete. Sledeće je kad imate jednu godinu. Tu učite da hodate i izaberete S.P.E.C.I.A.L. poene. U sledećem trenutku imate deset godina i slavite rođendan. Dobijate Pip-Boy. Tada imate mogućnost priče, govorite s nekim likovima i birate odgovore koje ćete da date (svaki odgovor znači nešto). U sledećam imate 16 godina. Postajete član G.O.A.T.-a. Odgovarate na neka pitanja (nema ispadanja). Ova pitanja takođe uticaju na vas. Posle imate 19 godina kada vaša prijateljica Amata vam govori da vas jure i da je vaš otac otišao i Vault-a 101. Tada se prvi put borite sa ljudima i imate opciju da se vreme zaustavi, izaberete u koji deo tela ćete pucati ili udarati i onda kliknete da ste završili i vaš lik to izvrši. E sad, zašto je sličo BioShock-u? Zato što možete od svakog mrtvog tela da pokupite nešto i da uzmete bilo šta sa nekog stola i sl. Tako gradite svoju priču. Glavni novac su zatvarači od flaša i to oni kao od staklene pivske flaše Smesko . Pošto je izbio nuklearni rat i zato je skoro sve napolju pod radijacijom. Krave su dobile dve glave, mravi su veličine 1m 50cm (čak i više), neki ljudi imaju kostursku facu, neki su totalno pomutirali, krtica i pacov su se spojili i dobili ogromnu veličinu... Kako vi gradite svoju priču, tako se ljudi odnoste prema vama, ali jedino što se ne menja jeste glavna misija: naći svog oca. Radnja se dešava u Washington D.C.-u. Idete sa mesta na mesto u tom gradu i možete primetiti mnoge stvari iz pravog života kao što je Washington Monument. Vrlo zanimljiva igra, a i dobro je što su ubacili radio stanice. Ima ih više pa možete slušati muziku i šta predsednik kaže ili neku najnormalniju radio stanicu. Grad je uništen se je pod radijaciom... Možete igrati u FPS, a može i u TPS. Takođe ima i mnogi add-onsi, a to su: Operation: Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout i Mothership Zeta.

Odigrati igru jer je mnogo zanimljiva! Jezik Jezik Jezik Smesko

Fallout 3 Fallout_3_cover_art
Cover

Fallout 3 Fallout3_special
Pip-Boy 3000

Fallout 3 Fallout_3_V.A.T.S._Screen
V.A.T.S. (za zaustavljenja vremena kad birate kako da pucate ili udarate)

Fallout 3 663872-vault_boy_manip_super
Boy

Fallout 3 Capitol_m
Capitol Hill

Fallout 3 FO3_poster
Poster


Prvi nivo

UŽIVAJTE!!!
PAŽNJA: NIJE DOZVOLJENO MUTANTIMA!!! Smile Razz
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 25
Lokacija : Srbija,beograd

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeSub Jun 12, 2010 5:39 am

Kako izgledaju fallout 1 i 2?Malo lici na metro 2033 bez obzira sto je ovo pre izaslo.ALi mi se dopada.
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeSub Jun 12, 2010 6:21 am

Fallout 1 i 2? Tu ima i Fallout Tactics! Ali to su prastare igre sa 2d grafikom i sam pogledaj na youtube-u.
Pre bi rekli da Metro 2033 liči na Fallout nego obrnuto jer je fallout nastao još iz '90-ih (tačnije 1997.) !
Nazad na vrh Ići dole
STADIM
Co-Admin
Co-Admin
STADIM


Broj poruka : 68
Points : 169
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeNed Jun 13, 2010 2:09 am

Da, Falllout je nastao daaaaavno....
Nazad na vrh Ići dole
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeNed Jun 13, 2010 3:08 am

ne moraš da spamuješ jer sam ja rekao već da je fallout nastao davno
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 25
Lokacija : Srbija,beograd

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimePon Jun 14, 2010 9:53 am

A ja sam reako da znam da je fallout 3 nastao pre.Ono sto sam hteo da kazem je da su sad navalili da prave takve igre.
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeUto Jun 15, 2010 2:39 am

Evolutioner ::
A ja sam reako da znam da je fallout 3 nastao pre.Ono sto sam hteo da kazem je da su sad navalili da prave takve igre.

onda nisi dobro sastavio rečenicu jer ti si rekao da liči na metro iako je izašao pre, znači ovi iz Bethesda videli budućnost
(I plašili se nje Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 25
Lokacija : Srbija,beograd

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeUto Jun 15, 2010 3:25 am

XD XD XD XD XD.Hocu da kazem da lice jedno na drugo.XD XD XD XD XD
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeUto Jun 15, 2010 6:41 am

Ako hoćeš da vidiš šta je prava kopija Fallout-a onda pogledaj Borderlands!
Prava kopija sa malo boljom grafikom.
Nazad na vrh Ići dole
STADIM
Co-Admin
Co-Admin
STADIM


Broj poruka : 68
Points : 169
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeSre Jun 16, 2010 8:54 am

Nije tacno!
Nazad na vrh Ići dole
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimeSre Jun 16, 2010 9:08 am

STADIM ::
Nije tacno!

jeste, borderlands vs fallout

U FO pocinjes u Vaultu, a u BL ti je misija da nadjes Vault
U FO je nuklearni rat bio i u BL je bilo nesto s nuklearnim stvarima
U FO ima robot koji je na ulazu u megaton, a u BL je neki robot koji je na ulazu
ima vukovi i neki kao ljudi malo kao da su neki bajkeri i u FO i u BL sem sto su u FO mutirani
u FO mozes pokupiti pa cak i neko pice a to isto moze u BL

cuti kad znam dobro Razz Razz Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 25
Lokacija : Srbija,beograd

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimePet Jun 18, 2010 7:23 am

Gledao sam borderlands i ne lici mi bas na fallout ali ok. Ako ti kazes.
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimePet Jun 18, 2010 8:58 am

Evolutioner ::
Gledao sam borderlands i ne lici mi bas na fallout ali ok. Ako ti kazes.

samo po slici, ali se kladim da nisi cuo celu pricu
Nazad na vrh Ići dole
Evolutioner
Head Admin
Head Admin
Evolutioner


Broj poruka : 65
Points : 108
Reputation : 0
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 25
Lokacija : Srbija,beograd

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimePet Jun 18, 2010 9:42 am

Pa fakticki znam 60% price ali ne celu.Znam da su oni opasne cike i jedn azena koji biju bandite.U nekom uneredjenom selu.Gledao sam gameplay par puta.Ali imas na istim mestima helte municiju i to tako da lici ali ne preterano po onome sto ja znam.A ne znam puno.
Nazad na vrh Ići dole
https://gamevo.4umer.com
DimBor
Co-Admin
Co-Admin
DimBor


Broj poruka : 98
Points : 163
Reputation : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Godina : 43

Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitimePet Jun 18, 2010 11:27 am

Evolutioner ::
Pa fakticki znam 60% price ali ne celu.Znam da su oni opasne cike i jedn azena koji biju bandite.U nekom uneredjenom selu.Gledao sam gameplay par puta.Ali imas na istim mestima helte municiju i to tako da lici ali ne preterano po onome sto ja znam.A ne znam puno.

Pa eto... I oni banditi su kao bajkeri, a slićne imaš u FO samo što se zovu Riders...
Vidiš!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fallout 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fallout 3   Fallout 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Fallout 3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Gaming Evolution :: Gaming :: FPS-
Skoči na: